Rûdaw TV Frekansı

Rûdaw TV Logo
Uydu Adı : Eutelsat Hot Bird 13C
Frekans : 11317
Polarizasyon : V (Dikey)
Sembol : 27500
FEC : 3/4
Uydu Konumu : 13.0°E
Kapsama :
Şifre : Şifresiz
Kalite : HD
Canlı Yayın :


Rûdaw TV 2. Frekansı

Uydu Adı : Eutelsat 8 West B
Frekans : 12604
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Uydu Konumu : 8.0°W
Kapsama :
Şifre : Şifresiz
Kalite : SD

Rûdaw TV 3. Frekansı

Uydu Adı : Eutelsat 7 West A
Frekans : 10892
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Uydu Konumu : 7.3°W
Kapsama :
Şifre : Şifresiz
Kalite : HD


Rûdaw TV Kanalını Nasıl Eklerim?

Rûdaw TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Eutelsat Hot Bird 13C uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Eutelsat Hot Bird 13C uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat Hot Bird 13C" seçin. Bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11317 sayısını girin. Polarizasyon kısmında V (Dikey) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir. Bu kısımda değer seçmenize gerek yok. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.


Rûdaw TV 2. Frekansının Eklenmesi

Eutelsat 8 West B uydusundaki Rûdaw TV frekans bilgilerini eklemek için uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat 8 West B" seçin. Frekans kısmına 12604 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini 5/6 seçin. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.

Rûdaw TV 3. Frekansının Eklenmesi

Bu frekansı yine üst kısımdaki anlatım şeklinde ekleyebilirsiniz. Eutelsat 7 West A uydusundaki Rûdaw TV frekans bilgilerini eklemek için uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat 7 West A" seçin. Frekans kısmına 10892 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini 5/6 seçin. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.


Kürtçe Bilgi'yi
KANAL FREKANSINA AİT ARAMA ETİKETLERİ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ