Kurdsat News TV Frekansı

Kurdsat News TV Logo
Uydu Adı : Eutelsat 8 West B
Frekans : 12687
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Uydu Konumu : 8.0°W
Kapsama :
Şifre : Şifresiz
Kalite : SD & HD
Canlı Yayın :


Kurdsat News TV 2. Frekansı

Uydu Adı : Express AM6
Frekans : 11488
Polarizasyon : V (Dikey)
Sembol : 5185
FEC : 2/3
Uydu Konumu : 53.0°E
Kapsama :
Şifre : Şifresiz
Kalite : HD

Kurdsat News TV 3. Frekansı

Uydu Adı : Intelsat 15
Frekans : 10995
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol : 10000
FEC : 2/3
Uydu Konumu : 85.2°E
Kapsama :
Şifre : Şifresiz
Kalite : HD


Kurdsat News TV Kanalını Nasıl Eklerim?

Kurdsat News TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Eutelsat 8 West B uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Eutelsat 8 West B uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat 8 West B " seçin. Bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12687 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir. Bu kısımda değer seçmenize gerek yok. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.


Kurdsat News TV 2. Frekansının Eklenmesi

Express AM6 uydusundaki Kurdsat News TV frekans bilgilerini eklemek için uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Express AM6 " seçin. Frekans kısmına 11488 sayısını girin. Polarizasyon kısmında V (Dikey) seçin. Sembol kısmına 5185 sayısını girin. Fec değerini 2/3 seçin. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.

Kurdsat News TV 3. Frekansının Eklenmesi

Bu frekansı yine üst kısımdaki anlatım şeklinde ekleyebilirsiniz. Intelsat 15 uydusundaki Kurdsat News TV frekans bilgilerini eklemek için uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Intelsat 15 " seçin. Frekans kısmına 10995 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 10000 sayısını girin. Fec değerini 2/3 seçin. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.


Kürtçe Bilgi'yi
KANAL FREKANSINA AİT ARAMA ETİKETLERİ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ