Kurdistan TV Frekansı

Kurdistan TV Logo
Uydu Adı : Eutelsat Hot Bird 13C
Frekans : 11642
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol : 27500
FEC : 3/4
Uydu Konumu : 13.0°E
Kapsama : Batı
Şifre : Şifresiz
Kalite : HD
Canlı Yayın :


Kurdistan TV 2. Frekansı

Uydu Adı : Eutelsat 10A
Frekans : 11624
Polarizasyon : V (Dikey)
Sembol : 3800
FEC : 3/4
Uydu Konumu : 10.0°E
Kapsama : Batı
Şifre : Şifresiz
Kalite : HD

Kurdistan TV 3. Frekansı

Uydu Adı : Eutelsat 7 West A
Frekans : 10727
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Uydu Konumu : 7.3°W
Kapsama : Ortadoğu ve Kuzey Afrika
Şifre : Şifresiz
Kalite : SD


Kurdistan TV Kanalını Nasıl Eklerim?

Kurdistan TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Eutelsat Hot Bird 13C uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Eutelsat Hot Bird 13C uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat Hot Bird 13C" seçin. Bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11642 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir. Bu kısımda değer seçmenize gerek yok. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.


Kurdistan TV 2. Frekansının Eklenmesi

Eutelsat 10A uydusundaki Kurdistan TV frekans bilgilerini eklemek için uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat 10A" seçin. Frekans kısmına 11624 sayısını girin. Polarizasyon kısmında V (Dikey) seçin. Sembol kısmına 3800 sayısını girin. Fec değerini 3/4 seçin. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.

Kurdistan TV 3. Frekansının Eklenmesi

Bu frekansı yine üst kısımdaki anlatım şeklinde ekleyebilirsiniz. Eutelsat 7 West A uydusundaki Kurdistan TV frekans bilgilerini eklemek için uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat 7 West A" seçin. Frekans kısmına 10727 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini 5/6 seçin. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.


Kürtçe Bilgi'yi
KANAL FREKANSINA AİT ARAMA ETİKETLERİ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ