Geli Kurdistan TV Frekansı

Geli Kurdistan TV Logo
Uydu Adı : Eutelsat Hot Bird 13C
Frekans : 11296
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Uydu Konumu : 13.0°E
Kapsama :
Şifre : Şifresiz
Kalite : SD
Canlı Yayın :


Geli Kurdistan TV 2. Frekansı

Uydu Adı : Eutelsat 8 West B
Frekans : 12646
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Uydu Konumu : 8.0°W
Kapsama : Doğu
Şifre : Şifresiz
Kalite : SD

Geli Kurdistan TV 3. Frekansı

Uydu Adı : Eutelsat 8 West B
Frekans : 12687
Polarizasyon : H (Yatay)
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Uydu Konumu : 8.0°W
Kapsama :
Şifre : Şifresiz
Kalite : SD


Geli Kurdistan TV Kanalını Nasıl Eklerim?

Geli Kurdistan TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Eutelsat Hot Bird 13C uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Eutelsat Hot Bird 13C uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat Hot Bird 13C" seçin. Bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11296 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir. Bu kısımda değer seçmenize gerek yok. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.


Geli Kurdistan TV 2. Frekansının Eklenmesi

Eutelsat 8 West B uydusundaki Geli Kurdistan TV frekans bilgilerini eklemek için uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat 8 West B " seçin. Frekans kısmına 12646 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini 5/6 seçin. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.

Geli Kurdistan TV 3. Frekansının Eklenmesi

Bu frekansı yine üst kısımdaki anlatım şeklinde ekleyebilirsiniz. Eutelsat 8 West B uydusundaki Geli Kurdistan TV frekans bilgilerini eklemek için uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Eutelsat 8 West B" seçin. Frekans kısmına 12687 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini 5/6 seçin. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp kanalınızı ekleyip izleyebilirsiniz.


Kürtçe Bilgi'yi
KANAL FREKANSINA AİT ARAMA ETİKETLERİ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ